Világbajnokság

A 2022-es világbajnokság mérkőzéseinek eredményei: Negyedik nap

Elkezdődött a katari világbajnokság, ellenőrizze a negyedik napon lezajlott meccsek pontszámát és részleteit.

Nézze meg, hogyan telt a világbajnokság negyedik napja, 23-a, szerda:

Taça da copa do mundo em uma campo
Kupa a futballpályán. Forrás: Unsplash

Most debütáltak a csapatok a versenyen, és fokozatosan meghatározásra kerülnek a továbbjutó csapatok.

Ha lemaradt a világbajnokság első napjairól, ne aggódjon. Tekintse meg tartalmainkat, és tájékozódjon ezeknek a játékoknak a pontszámairól és részleteiről.

A 2022-es világbajnokság mérkőzéseinek eredményei: Harmadik nap

Elkezdődött a katari világbajnokság, nézze meg az első meccsek pontszámát és részleteit.

A verseny negyedik napja lassan indult, de végül a legtöbb gólt hozó nap lett.

Tekintse meg az egyes meccsek eredményeit és részleteit, és maradjon naprakész mindenről, ami a katari világbajnokságon történik

A világbajnokság negyedik napjának eredményei

Seleções jogando para ver Resultados dos jogos da Copa quarto dia
Csapatok egymással szemben Forrás: Unsplash.

Kevés érzelmekkel indult a világbajnokság negyedik napja, de végül ez lett a verseny legtöbb gólja.

A zebra pedig ismét feltűnt, a Németország–Japán meccsen A japán csapat meglepte a favoritot.

Ezt követően a miénk volt az eddigi legnagyobb vereség, Spanyolország nem kímélte Costa Ricát és nagyon nyugodt játékban 7 x 0-t szerzett.

Marokkó x Horvátország

A nap első meccse nagyon lassan indult, a két csapat nagyon keveset tett ki magát.

Horvátország távoli lövésekkel próbált gólt szerezni, míg Marokkó megzavarta a középpályát, hogy megakadályozza az ellenfél alakítását, ahogy látjuk, ez sikerült is.

Az első félidőben csak Perisic lövésével, a 16. percben Yassine Bounou kapus kapusa mellé lőtt lövéssel, illetve Luka Modrić bombájával volt lehetőség a horvátoknak, de az sem ment be.

Marokkó azonban a védekezést használta stratégiaként, következésképpen alig érte el az alig-alig veszélyeztetett horvát kaput.

A marokkóiak legnagyobb helyzetét a jobb oldalon kialakított megjátszások adták, Hakimi és Ziyech veszélyben érkezett, és sikerült átívelnie a labdát a területre, de nem sok eredményességgel, mivel egyikből sem lett jó helyzet.

Marokkónak is voltak jó lehetőségei elhalt labdákkal, azonban ezeket sem használták ki jól.

A legnagyobb lehetőségek a második szakaszban adódnak.

Az első félidő elején Mazraoui fejesével veszély fenyegette a horvát kaput, de a horvát kapus gondoskodott a 0-0 tartásáról.

Néhány perccel később Marokkónak volt a legnagyobb esélye a meccsen, amikor Hakimi érkezett, a 19. percben a játékosnak sikerült egy gyönyörű lövése, amelyet LIvakovic kapus öklözte ki.

A mérkőzést a kapusok jó teljesítménye jellemezte.

Japán x Németország

Ebben a játékban ismét feltűnt az esélytelenebb, az óriás-Németországot a kompakt japán csapat verte le, felindulással.

Egy másik nagyszerű meccs, amely bekerült a vb-történelembe, Japán, amely még soha nem ért el vereséget ezen a versenyen, megfordította az eredményt a négyszeres világbajnok Németország ellen.

A mérkőzésen is, mint mindig, a németek kezdtek nagy nyomást gyakorolni, 78% birtokolták a labdát, azonban nagy objektivitás nélkül.

Japánnak a hetedik percben volt az első ijedtsége, amikor gólt szereztek, de a játékos les volt.

Nem sokkal később Rudiger fejesével reagált Németország, a labda közel került, de gólt nem tudtak szerezni.

A következő pillanatokban a németek nagy esélyesek voltak az előreugrásra, az elsőben egy gyönyörű védésnél a japán kapus elkerülte a remek gólt Kimmichtől.

A másodikban Kimmichet buktatta a környéken a kapus, aki éppen megmentette csapatát a góltól. Gundogã talált be, ő nyitotta meg a németek gólját.

A 25. perchez közel a japán kapus 4 egymást követő védést hajtott végre, megakadályozva ezzel a németeket, hogy megöljék a meccset.

75-nél, Minamino lövésének kipattanóján Moan gólt szerzett és kiegyenlítette a meccset. Kevesebb, mint 10 perccel később egy gyönyörű keresztrúgást követően Asano gyönyörűen dominált, és megszerezte a győztes gólt.

A jó tabellán való helyezést garantálva borzalmas helyzetbe került Németország, a következő körben majdnem meg kell győznie Spanyolországot.

Spanyolország x Costa Rica

Ez a meccs volt az eddigi legnagyobb vereség, Spanyolország minden futballját megmutatta.

A Costa Rica-i csapat a 2018-as világbajnokságon folytatott hihetetlen kampánya után az újraformálás időszakát éli át, de idén a legrosszabbat érte.

Spanyolország egyszerűen uralta az egész meccset, Costa Ricának esélye sem volt reagálni.

A spanyolok gyakorlatilag 10 percenként szereztek gólt.

Az első Olmóval érkezett, aki szépen dominált a tizenhatoson belül és takarta a kapust. Utána tánc volt.

Nem sokkal ezután Ascencio kap egy alacsony keresztrúgást, és a hálóba küldi, növelve ezzel az eredményt. A 3 x 0 Ferran Torres büntetőjéből született.

A másik négy gól a második félidőben született, a szünet után ismét ő volt az első, Ferran Torres a kapus alatt játszott és megszerezte második gólját.

Most egy gyors sorozatban a meccs utolsó pillanataiban Gavi gyönyörű gólt lő egy milliméteres keresztbeadás után. Közvetlenül Soler kapus kipattanója után a támadó kiválasztja a szögletet, és gólt is szerez.

Végül a tapasztalt Morata egy gyors beadást követően szögletre üti a gólt, ezzel megszerezve a 2022-es világbajnokság eddigi legnagyobb vereségét.

Egycsapatos játék, Spanyolország nagyon erősen érkezik a következő meccsekre

Belgium x Kanada

A legutóbbi, Kanada–Belgium mérkőzéssel ellentétben csak egyszer rezdült meg a háló.

Egy játék, amely megmutatja a kanadai csapat erejét, amely a vereség ellenére is hihetetlen játékot játszott. Másrészt, bár Belgium került ki győztesen, nem a legjobb futballjukat mutatta be.

A játékot nagy taktikai hatékonyság jellemezte az észak-amerikai csapat létrehozása során, azonban csak egy kis befejező erő hiányzott belőle.

Továbbá a kanadai hátvéd, Ben Davies látta maga előtt Courtois-t, az első félidő 11. percében a belga tizenegyest kivédve mentette meg csapatát, ami végül Belgium győzelmét hozta.

Az európaiaknak csak az első félidő végén sikerült betalálniuk, a védelemből érkező lövés után Batshuayi gyönyörű lövéssel betalált, és ezzel biztosította a Belgium győzelmét, amely a játékrész hátralévő részében kapaszkodott az eredményhez.

És mivel egyes meccsek jól kiegyensúlyozottak, mások pedig nem annyira, véget ér a világbajnokság negyedik napja.

Ha szeretne naprakészen maradni mindenről, ami ezen a világbajnokságon történik, ne hagyja ki tartalmunkat, alább nézze meg, hogyan halad Franciaország ezen a versenyen Benzema sérülése után.

Benzema megsérült, kiesett a katari világbajnokságról

Benzema a 2022-es világbajnokság előestéjén megsérült, kiesett a versenyből, Franciaország elveszti a favoritját, Franciaország reményei Mbappéban szállnak meg.

TRENDING_TOPICS

content

Az 5 legjobb edzőtermi edzésalkalmazás

Változtassa mobiltelefonját virtuális személyi edzővé edzőtermi edzésalkalmazásokkal. Töltse le most, és érje el céljait!

Olvass tovább
content

AI alkalmazások a fényképek javítására – Fedezze fel a 4 legjobbat!

Alakítsa át fotóit a mesterséges intelligencia varázslatával! Fedezze fel az innovatív AI-alkalmazásokat a fényképek felbontásának javításához.

content

São Paulo: Fedezze fel az összes alkalmazást, amellyel megnézheti ezt a csapatot

A São Paulo csapata szerkezetátalakítási szakaszon megy keresztül, gyere és tudj meg többet ezekről a klubokról és arról, hogyan nézheted élőben a meccseket.

YOU_MAY_ALSO_LIKE

content

Premier Play: nézd meg, hogyan nézhetsz futballt élőben

A Premiere Play a brazil futballmeccseket legjobban lefedő alkalmazás, további részleteket itt talál.

content

Családfaépítő alkalmazás: Fedezze fel a 4 legjobb alkalmazást

Fedezze fel gyökereit: Töltse le most, kezdje el eredetének felfedezését a családfa alkalmazással, és fedezze fel múltja titkait.

content

Hogyan nézhetem élőben az Európa Ligát?

Ebben a cikkben tekintse meg az összes legjobb alkalmazást a 2022–2023-as Európa-liga meccseinek élőben történő megtekintéséhez.